Kredyty dla nowych firm

19 kwietnia
09:48 2012

Nie ma chyba na świecie firmy, której właściciel nie powiedziałby, że dodatkowa gotówka by się przydała. Jeśli bowiem firma chce się rozwijać, to musi inwestować, a inwestycje zawsze pochłaniają środki finansowe. Nie inaczej jest w przypadku firm, które dopiero startują z działalnością. W ich przypadku dodatkowe pieniądze są często o wiele bardziej potrzebne. Nie jest jednak wcale tak łatwo jeśli chodzi o pozyskanie dodatkowych środków, ale i tutaj znajdzie się ktoś chętny na pożyczenie „kilku” złotych. Zobaczmy zatem na czym polegają kredyty dla nowych firm w Idea Banku.
Idea Bank od początku swej działalności zorientowany jest głównie na klientów biznesowych. Posiada w swojej ofercie także produkty skierowane do klientów indywidualnych i trzeba przyznać, że wiele z nich jest naprawdę godnych polecenia. Zwłaszcza jeśli nie mamy konta osobistego, to naprawdę warto jest rozważyć akurat ofertę Idea Bank, bo jest ono darmowe bez żadnych dodatkowych warunków. Wracając jednak do tematu, jakim są kredyty dla nowych firm, to w Idea Bank nosi on nazwę Kredyt NA START. Ile zatem może otrzymać firma na rozpoczęcie biznesu? Kwota może zadowolić chyba nawet najbardziej wybrednych, bo jest to nawet 200 000zł.
Jakie korzyści płynął z kredytu NA START? Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ocena zdolności kredytowej na podstawie oświadczenia o prognozowanym przez klienta dochodzie. Jeśli liczymy na pieniądze z Unii Europejskiej, to trzeba zdawać sobie sprawę – możemy ich nie dostać lub dostaniemy je za późno. W Idea Bank kredyty dla nowych firm dostaniemy o wiele szybciej. Dodatkowo bank udziela nam wsparcia w postaci Doradcy Przedsiębiorcy, a także dostajemy pakiet Assistance. W jego ramach możemy liczyć na pomoc ze strony prawnej, interwencje specjalistów oraz opiekę podczas podróży samochodowej. Kredyt maksymalnie udzielany jest na 15 lat, a oprocentowanie ustalane jest na podstawie zdolności kredytowej.