Szukasz szybkiego kredytu gotówkowego bez BIK? Weź go przez Internet

08 kwietnia
13:32 2017

Osoby poszukujące kredytu gotówkowego bez BIK-u, niestety, na pomoc bankową nie mogą liczyć. Mogą jednak skorzystać z pozabankowych pożyczek od firm, które BIK-u nie sprawdzają. A zaciągnąć tego typu pożyczkę całkiem łatwo – wystarczy dostęp do Internetu.

Kredyty gotówkowe to pożądane produkty bankowe, którymi interesuje się coraz więcej osób. Są to produkty praktyczne i wygodne. Najczęściej dotyczą niewielkich kwot i są brane na krótki okres czasu. Kredyt gotówkowy można wziąć np. na zakup konkretnego przedmiotu czy opłacenie zagranicznej wycieczki. Co istotne, kredyt to produkt, który może być oferowany tylko przez bank. Produkty, które oferują firmy pożyczkowe, to nie kredyty, ale pożyczki. Te z kolei mogą być zaciągnięte bez weryfikacji wnioskodawcy w BIK-u.

Kredyt bez BIK-u jest niemożliwy do uzyskania, ponieważ banki weryfikują w pierwszej kolejności historię kredytową wnioskodawcy w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli klient miał problemy ze spłatą rat w wymaganym terminie, to nawet gdy kredyt został spłacony, bank może odmówić mu finansowania.

Słysząc lub widząc hasło reklamowe „kredytów bez BIK”, większość osób myśli o pożyczce bez BIK z firmy pożyczkowej. Takie produkty również możemy znaleźć w Internecie. Coraz więcej firm pożyczkowych przenosi właśnie do tego medium realizację wniosków pożyczkowych. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy coraz bardziej cenią sobie wygodę i szybkość otrzymywania pieniędzy na konto. Pożyczki bez BIK brane w sieci pozwalają obecnie na uzyskanie pieniędzy nawet w 15 minut. W praktyce aplikowanie o pożyczkę polega na wypełnieniu internetowego formularza oraz przesłaniu oświadczenia o dochodach. Internet obfituje w tego typu oferty. Należy jednak pamiętać o kosztach, jakie są związane z takimi pożyczkami ekspresowymi przez Internet.

Jak widać, współczesny konsument z pomocą Internetu może znacznie przyspieszyć proces wnioskowania o pożyczkę lub kredyt bankowy. Jest to bardzo wygodne i oszczędza nasz czas. Co ważne, tego rodzaju opcja nie jest pomocna tylko młodym konsumentom, ale przedstawicielom wszystkich grup wiekowych. Kredyty i pożyczki przez Internet mają jeszcze tę zaletę, że nie trzeba długo czekać na otrzymanie środków na konto. To wszystko powoduje, że mogą się okazać pomocą nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, gdzie prędkość działania odgrywa rolę pierwszorzędną.